PODUSZKA DEKORACYJNA PEPITKA

Poduszka dekoracyjna w czarno białą pepitkę - ulubiony wzór Coco Chanel. Poduszka wzorzysta wykonana z poliestru i wiskozy świetnie imitującego naturalną wełne z wyraźnym preplotem.  Wzór kurzej stopki w tradycyjnym zestawieniu kolorystycznym sprawia iż jest to bardzo klasyczna i zarazem efektowna poduszka dekoracyjna.

Nowy produkt

39.99 brutto

Więcej informacji

Poduszka Dekoracyjna wraz z wkładem wykonanym z najwyższej jakości kulki silikonowej. Wzór poduszki w wyraźną czarno białą pepitkę o wielkości około jednego centymetra. Pepitka w świecie mody pojawiła za sprawą słynnej francuskiej projektantki – Coco Chanel. Wzór niemal natychmiast stał się synonimem szyku, luksusu i elegancji. Pepitka przez lata wykorzystywana przez największe domy mody, na stałe wpisała się w kanon sztuki projektowania. Obecnie uważany nie tylko za ponadczasowy element garderoby, ale również istotny trend w świecie ogólnie pojętego designu. Wykorzystanie wzoru kurzej stopy na poduszce dekoracyjnej idealnie podniesie prestiż jak również nada klasycznego stylu wszytkim rodzajom wnętrz. Poduszka dzięki swojemu nieprzemijalnemu motywowi nabiera klasycznego wydzwięku, który przedkłada się na jej elegancki styl. Model tej poduszki z łatwościa można połączyć z innymi wzorami poduszek dekoracyjnych, nawet o dużej intensywności kolorów lecz najlepij prezentuję się w swoim towarzystwie. 

Poszewka poduszki ozdobnej wykonana z tkaniny poliestrowej z domieszką wiskozy, imitującą naturalną wełne. Powierzchnia miła w dotyku z wyraźnym przepoltem wełnianym.

Poduszka składa się ze zdejmowanej poszewki zapinanej na zamek oraz wkładu.

Poduszka dekoracyjna dostępna w wielu rozmiarach.

30 Innych produktów z tej kategorii: