ZAWIESZKA PODUSZKOWA SPORT CUSCINO

Zawieszka poduszkowa "Sport Cuscino" to rewelacyjny gadżet w kszatałcie malutkiej poduszki do przyczepienia jako ozdoba lub breloczek. Zawieszka jest wykonana z miękkiego polaru "Minky" i bawełny. Jest lekka i przyjemna w dotyku. Duża praktyczność zastosowania oraz urokliwy kształt poduszki sprawiają iż jest to niepowtarzalna zawieszka.

ZWSC

Nowy produkt

9.99 brutto

Więcej informacji

Zawieszka poduszkowa jest wykonaną z jednej strony z puszystego polaru "Minky" w kolorze czarnym a z drugiej ze 100% bawełny o wzorze biało - czarnej szachownicy. Zawieszka jest w kształcie niewielkiej poduszki co nadaje jej dużej praktycznośći. Świetnie nadaje się jako ozdoba wnętrza samochodu lub jako breloczek do kluczy. Zawieszka jest bardzo starannie wykonana, wypełniona całkowicie bezpieczną kulą sylikonową. Struktura tej zawieszki sprawia iż jest bardzo delikatna i przyjemna w dotyku. Doadtkowo wypustki polaru "Minky" nadają tej miniaturowej poduszce niezwykłej miękkości oraz unikalnego charkteru. Zawieszka idealnie sprawdzi się w samochodzie jako ozdobny element do podziwiania lub jako praktyczne narzędzie do odstresowania się. Wykorzystanie je zaś do kluczy uczyni z niej nieziemski breloczek.

Uwaga: Zawieszka może wywoływać zadrość u innych...

Zawieszka ozdobna posiada niewymienne wypełnienie z kulki silikonowej. Wykonana z poliestrowego polaru o gramaturze ok. 300g i 100% bawełny.

Zawieszka poduszkowa dostępna w jednym rozmiarze: 11cm x 11cm.

30 Innych produktów z tej kategorii: